Kulturism ja Fitness

9.75

Käesolev raamat ilmus esmakordselt 2007. aastal Euroopa Liidu Innove Fondi toetusel ning jagati tasuta Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu klubidele ja treeneritele koolitusmaterjalina.

Illustratiivsed fotod on fragmendid Kaupo Kikase fotoseeriast „Sambad“, mis sai tehtud 2011. aastal Tallinnas peetud maailmameistrivõistluste jaoks ja rändas pärast seda Rahvusvahelise Kulturismi ja Fitnessi Liidu (IFBB) peakontorisse Madriidis.

Modellideks olid Imre Vähi, Ott Kiivikas, Raigo Kuusnõmm, Martin Münz, Indrek Viska, Meelis Susi, Oleg Anissimov, Janar Rückenberg ja Marti Taru. Enamuses on tegu Eesti meeskonnaga, kes jätsid klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlustelt koju võistkondliku võidu karika.

Harjutuste pildid on teinud Arnold Tokko 2007. aastal FitCamp laagris Võsul ja 2017. aastal Sõle Spordikeskuses. Fotodel demonstreerivad harjutusi Anu Otsus, Liisa Otsus, Ott Kiivikas, Marek Morozov, Erkki Murakas ja Imre Vähi.

Head lugemist soovides,
Arnold Tokko, kirjastaja ja produtsent.

Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Käesolev raamat on mõeldud eelkõige kulturismi- ja fitnessi harrastajale, keda tõsisemalt huvitab treeningumetoodika ja normaalne toitumine.

Metoodilised soovitused on enamasti läbinud isikliku sportlase- ja treenerikogemuse sõela ja ajaproovile vastu pidanud üldtuntud tõed.

Autor: Indrek Otsus
Keeletoimetaja: Inge Mehide
Kujundaja: Maite Kotta
Kirjastaja: Interneed
ISBN 978-9949-88-225-0
Trükikoda: DiPri OÜ
Tallinn 2017

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kulturism ja Fitness”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga